Wizyta w Pieninach

Pieniny – czy znacie to cudowne pasmo górskie, które rozciąga się w bliskiej odległości od Słowacji? Czy mieliście kiedyś przyjemność podziwiać widok na Trzy Korony? A może byliście na tyle ambitni, że wspinaliście się po tych fantastycznych okolicach. Jeżeli tak, to należy Wam pogratulować, a jeżeli nie, to koniecznie musicie to nadrobić. Pieniny to idealne miejsce na wypoczynek.

To miejsce, gdzie każdy z Was odnajdzie ciszę oraz spokój, której tak często nam brakuje w tym codziennym pędzie za pieniądzem. Jeżeli szukacie miejsca na wakacje, to śmiało wybierzcie region tego kraju. Przyjedźcie tutaj z całą rodziną. Na pewno znajdziecie noclegi w Kluszkowcach.

Jest to mała wieś, która położona jest w bliskiej odległości od Czorsztyna. Będziecie mieli tutaj blisko do jednego z najpiękniejszych zamków. Zanim jednak wybierzecie się na zwiedzanie to rozkoszujcie się …ciszą oraz fantastycznym, świeżym powietrzem, którego na pewno nie macie w wielkich miastach. Wakacje w Pieninach na pewno będziecie długo wspominać.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *